O nas

Zakład pogrzebowy ABROS

Zakład Pogrzebowy ABROS świadczy kompleksowe usługi w zakresie ceremonii pogrzebowych.
Wizerunek naszej firmy budowany jest od 2000 r. w oparciu o rzetelną i fachową obsługę naszych Klientów.

Zdobyte doświadczenie i umiejętności naszych pracowników pozwalają nam zapewnić Rodzinom, które dotknęła śmierć bliskiej osoby, bezstresowe załatwienie wszelkich spraw i formalności dotyczących organizacji pogrzebów.

Prowadzimy obsługę i organizację uroczystości pogrzebowych różnych obrządków wyznaniowych.

Usługi pogrzebowe świadczymy na terenie całej Warszawy i okolic, z uwzględnieniem w szczególności dzielnic tj. Wawer, Anin, Praga Południe oraz Rembertów.

Poza ww. lokalizacjami, jako profesjonalny zakład pogrzebowy jesteśmy gotowi realizować zlecenia na terenie całej Polski i Europy.

Wizytówką naszej firmy jest przede wszystkim profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych przez nas usług.

Zakład Pogrzebowy Abros proponuje Państwu sprawną organizację pogrzebu. Dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym klientom przejść przez ten trudny dla nich okres, a priorytetem prowadzonej przez nas działalności jest poszanowanie Państwa uczuć.

Mamy świadomość tego, jak ważne są uroczystości pogrzebowe, dlatego zrobimy wszystko, by wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i dbamy o to, żeby oprawa ceremonii odpowiadała najwyższym standardom.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w planowaniu pogrzebów, a o jakości świadczonych usług świadczy grono zadowolonych klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym ciężkim czasie potrzebują Państwo przede wszystkim spokoju, więc dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli taktowni i wysoko wykwalifikowani.

Chętnie pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej oprawy całej uroczystości, dopracujemy najdrobniejsze szczegóły i wesprzemy w czasie załatwiania wszystkich niezbędnych formalności. Zawsze służymy swoją radą. W naszej ofercie, poza tradycyjną formą pochówku, znajdą Państwo również kompleksową usługę kremacji oraz możliwość zakupu urn.

Proponujemy przewóz zmarłych i osób, które biorą udział w uroczystościach pogrzebowych oraz transport zwłok z innych krajów. Nasz zakład jest w stanie zorganizować pogrzeb w obrządku świeckim lub religijnym. Ponadto, dysponujemy wysokiej jakości trumnami, wykonanymi z różnych gatunków drewna, a na Państwa życzenie przygotujemy eleganckie wieńce i wiązanki, skomponowane zgodnie ze wskazówkami klienta.

Jesteśmy w stanie zorganizować oprawę muzyczną, fotograficzną lub filmową, a w razie potrzeby zadbać o stan grobu Państwa bliskich w ciągu całego roku. Nasz zakład pogrzebowy proponuje również wsparcie w zaplanowaniu godnej stypy oraz klasyczne ubrania zgodne z wymogami okresu żałoby. Dysponujemy też kaplicą do wyłącznego użytku naszych klientów.

Mogą się Państwo skontaktować z nami przez całą dobę. Zawsze jesteśmy do dyspozycji klientów. Nasza kadra pomoże Państwu w najdrobniejszych kwestiach organizacyjnych i zaproponuje najlepsze rozwiązania. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie zlecić opublikowanie nekrologu w wybranej gazecie.

Korzystając z naszej oferty, mogą się Państwo spodziewać wysokiej jakości obsługi. Dbamy o samopoczucie naszych klientów i kompleksowość świadczonych usług. Dołożymy wszelkich starań, żeby pogrzeb był podniosłą uroczystością, a nie stresującym wydarzeniem.